Slide background

#

Ürünler / E-105

E-105

E-105

Elasteak Markası Olarak Çıktığımız Bu Yolda Yıllardır Edindiğimiz Tecrübelerimizle Denizcilik Sektöründe Çığır Açan Hem Maliyet Hem de Fiyat Performans Ürünü Olan Sentetik ( Suni ) teak i Sizlere Sunmaktan Gurur Duyarız.

Tekne & Yatlarınız İçin Heyecan Uyandırın

Minimum bakım ve dayanıklılık için akıllıca çözümler ile ELASTEAK ıslak alanlarda kaymayı önleyen zeminlere alternatif çözüm sunan bakımı kolay ve güvenliginizi arttıran bir üründür.

Ürünlerimiz UV korumalı olup su emici değildir. Temizliği kolay, lekelere dayanıklı ve tekne yüzeylerine tik ağacı görünümü sayesinde şık bir görüntü sağlar.

Türk ELASTEAK firması tarafından üretilen ELASTEAK, tik güverte kaplamasının en gerçek görünümlü eş değeridir. İşin uzmanları yanı sıra amatör kişiler tarafınca kolayca uygulanabilir. ELASTEAK şeritler halindedir. Şeritleri özel yapıştırıcı ile birbirine yapıştırabilir ve plakalar elde edebilirsiniz.

ELASTEAK UV dayanıklılığı arttırılmı, renk pigmentlerinin yanı sıra ahşap dokusu görünümü sağlayan özel katkılarla zenginleştirilmiştir. Dış hava koşullarına dayanıklı pvc malzemeden üretilmiştir. Yıllarca aynı dokuda görünümünü koruyacak tik ağacına en eş değer malzemedir.

Teknelerde klasik tik görünümünü sağlar. Tik görünümü isteyen kullanıcıların birinci tercihidir.

Kaymaz – UV Korumalı – Şok emici – Gürültü Azaltıcı, Leke tutmaz, Bakımı Kolay, Uzun Ömürlü ve Bostik MSR CA ile yapıştırılır.

E-105 = 10 cm genişliğinde 30 m uzunluğunda şerit halindedir.

1 metrekare malzemenin takribi ağırlığı 6 kg’dır.

Ürünler

Bu kategori ile ilgili daha fazla seçenek görmek için lütfen Ürünler sayfamızı ziyaret ediniz.

Yukarı Kaydır